Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                                         PRAVIDLA   HORORŮ

 1.KDYŽ VÁM NĚKDO ŘÍKÁ , ABYSTE TAM NECHODILI , TAK TAM NECHODTE

Nestavte si dimy na starých indiánských pohřebištích , nelezte na pozenky , kde vyjí vlci a motorové pily , a pokud budete hledat materiál na školní práci , určitě jej najdete i jinde než v záhadném lese , kde teče řeka dokola . Mezi zlá místa patří i prokleté domy , půlnoční hřbitovy , středoškolské koleje a Texas.A věřte , že kdekoli , kde by se ve vás údajně krve nedořezal , se nakonec stejně dořeže.Nespoléhejte se ani na bezpečí důvěrně známých míst - sadistický vrahoun si udělá z vašich střev harfu ve vaší koupelně a mozkem vám zaneřádí i palubní desku nového automobilu.

2.VYHÝBEJTE SE DIVNÝM LIDEM!

Z vašeho gymnázia si může udělat fastfood v podstatě kdokoli.Zabořit krumpáč do lebky vám chce třídní ošklivka (na kterou jste z legrace vychrstli kýbl prasečí krve) , třídní otloukánek (na jehož valentýnku nikdy neodpověděla žádná holka) i třídní učitel (který je vlastně krvežíznivý ufon).Na vnitřnosti vám ale zabrnká i spolužák , který se příliš díval na Psycho , a až vyjedete s přeživšími hledat úkryt za město , už tam na vás čekají nenažrané bestie z dětských rýmovaček , rybáři vyzbrojeni hákem (který by se spíš než k rybníku hodil k jeřábu) i zdegenerovaní vesničané s motorovými pilami ( tzv. masorubci ).A všichni si moc dobře pamatují , co jste dělali minulé léto.

3.NIKDY SE NEPTEJTE "Kdo je tam?"

Ptáte se proč?Protože je tam vrah!Za dveřmi , za oknem , pod postelí , kdekoli.Zvlášt ve tmě se pokaždé něco skrývá , takže až příště půjdete do sklepa , rozsvitte si !Elektřina je skvělý vynález , tudíž cvakněte vypínačem a netahejte s sebou do tmy svítilny ( dojdou baterie) , petrolejové lampy (vrah vás upálí ) ani svíčky ( než vás upálí , tak vás pomučí ) .Stalo se bohužel napsaným pravidlem , že pokud vypadnou pojistky , musíte je jít nahodit právě do sklepa . V tom případě tam pošlete bud někoho , kdo už to má tak jako tak spočítané (frajírka nebo blondýnku) , nebo alespon komickou figurku ( možná komicky přežije ).A popros v tom rohu vážně nešramotí kočka.

4.VEMTE NOHY NA RAMENA

Jde-li po vás vrah , řidte se podle několika jednoduchých pravidel: 1,necouvejte , vrah je za vámi , 2,neohlížejte se , vrah je za váma, 3, přestante proboha vřískat , to vám nepomůže.Než začnete zběsile prchat , vyhněte se třem nejvražednějším místům:a, neběhejte na střechu , protože spadnete , b, neschovávejte se v koupelně , protože  koupelny jsou zlé , c, nesnažte se protlačit se kočičími dvířky v elektrických vratech , protože si v nich rozdrtíte kosti.Tip na závěr - kulhajícímu  monstru neuteče ani sprinter , přesto ale běžte po svých , protože auto stejně nenastartuje , a pokud ano , vrah už stejně brousí sekeru na zadním sedadle.

5.NEZAHRÁVEJTE SI S TAJEMNEM!

Až na opuštěné chalupě najdete knihu vázanou v lidské kůži , nečtěte ji nahlas , ani ze srandy!Stejně nevděčné je hrát si s hlavolami , které otevírají bránu do pekla , pátrat po děckožravých čarodějnicích či sledovat divné černobílé videokazety . Nepomůže ani akademický přístup , také se vyhýbejte přednáškám o městských temných legendách - zvlášt pokud učitel vypadá jako Freddy Krueger .S tím souvisí , že až před vaším domem začnou skákat přes švihadlo volánkovité holčičky a prozpěvovat si básničku stylu "Jedna ,dvě,Freddy jde " , okamžitě se odstěhujte co nejdál!A v letadle si pak hlavně nepřesedávejte , nebot sedadlo vám vybral sám osud , a ten je nezvratný!

6. ANO , POTVORA JE POŘÁD NAŽIVU

Pokud zabijete padoucha , který vám předtím vybil celou rodinu /třídu (dramatický kroužek , nikdy nezkoušejte , zda už je mrtví , není! Je to zrádné - vysypete do zloducha celý zásobník /ubodáte ho sekáčkem na led /rozemelete ho v drtičce a ve chvíli , kdy vaše pozornost poleví a vy se but otočíte (první nejsměšnější chyba) , nebo se pokusíte ho demoskovat (druhá nejsměšnější chyba ) , zloduch vyskočí a uštědří vám finální podnutí / úder / roztřískání na kaši . Jelikož se na scénu vracejí i takoví nezdolní vytrvalci , kterým jste usekly hlavu nebo dokonce znesvětili jejich hrob , účinný recept na definitivní likvidaci monstra je jediný - natočit o něm pořádně prodělečný sequel.

7.KDYŽ UŽ JSME U TOHO , RADŠI SE ANI NEMYJTE A NESVLÉKEJTE

Není vražednějšího místa , než je koupelna.Pokud na vás zrovna nikdo nebafá ze záchodové mísy , rozhodně to schytáte alespon ve sprše (zvlášt máte-li průhledný závěs).Jako totální sebevražda se už prokázala i tak nevinná činnost , jako vytrhávání chlupů z nosu (stačil mýdlový chlístanec vody na podlaze spolu s drátem ze závěsu nad vanou , utaženým kolem krku . Zkrátka , do koupelny zásadně nechodit ! To se týká i prchání před vrahem - koupelnová okénka jsou vzkutku úzká .A nemyslete si , že to zachráníte koupelí v jezeře . Protože kde je voda , tam je hloubka , a kde je hloubka , tam je tma - a ve tmě se vždycky něco skrývá.

8.NEŘÍKEJTE "Hned se vrátím ",PROTOŽE UŽ SE NEVRÁTÍTE !

 Videomaniak Randy ve vřískotu věděl , o čem mluví , když v rámci pravidel přržití hororové vybíjené varoval před proklamováním brzkého návratu .Činnost jako odskočit si nebo jít nahodit pojistky , jsou donebevolající objednávkou neuvěřitelně bolestivé smrti ,proto bud nikam nechodte nebo se odtamtud už nevracejte.Ostatně , nevracejte se nikdy a pro nic § Pokud si zapomenete v koupelně klíčky od auta , raději běžte pěšky , prtože koupelna vás zabije , to auto stejně nenastartujete , nehledě na to , že už v něm ožil vrah.

9.KDYŽ NEMÁTE ŠANCI , UŠETŘITE SI TRÁPENÍ

Existují situace , ze kterých se nikdo nikdy nedostane a  existují postavy , které jsou odepsané už od samotného začátku ( komická figurka, frajírek , prsatá krasavice .....). Pokud petříte mezi ně , sprovodte se ze světa předem ! Vyhněte se tak úděsnému trýznění a pitvání za živa - ať už ze sebe sama, nebo vedlejších postav.Takže pokud vaše dítě mluví latinsky mužským hlasem, zastřelte ho.Potkáte - li vědce, který se v " tom" chce šťourat, zastřelte ho.Začne-li vaše přítelkyně koulet očima, chrčet a kousat vás do krku, zastřelte ji.Jsta-li ovšem modrooká blondýnka, skočte pod vlak, protože máte určitě zajištěnou pistoli !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Z toho si srandu nedělejte!

(myklinka, 11. 6. 2013 14:34)

To není vtipný!